AUTOMECHANIK

Popis

Náplň práce:

opravy a kontroly osobních vozů, servisní úkony a podobné mechanické práce, klempířské práce, elektrikářské práce.

Požadujeme:

vyučení v oboru, řidičský průkaz sk.B, C je výhodou, profesionální přístup, samostatnost a spolehlivost, zodpovědnost za kvalitu odvedené práce.
Pracovní doba 7:30 - 17:00 (12:00-13:00 polední přestávka).

Nabízíme:

dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti, práce na plný úvazek, pracovní poměr na dobu neurčitou, sleva na firemní výrobky a služby.

První kontakt:

Malec Miroslav Ing., tel.:***, e-mail: ***, nechodit osobně, domluvit si schůzku.

Informace o pozici

Plat: 35 – 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Miroslav Malec