Automechanik, autoelektrikář, autotronik

Popis

Náplň práce:

diagnostika a opravy mechanických a elektrických závad na vozidlech, testování a kontrola technického stavu vozidel před a po opravě, výměna olejů, filtrů, brzdových destiček a dalších opotřebovaných dílů, montáž a demontáž dílů a komponentů vozidel.

Požadujeme:

vyučení nebo zkušenosti v oboru automechanik, autoelektrikář, autotronik, ŘP sk. B, ŘP sk. C - výhodou, časovou flexibilitu, ochotu pracovat o víkendu (1x za 3 týdny práce v sobotu).

Nabízíme:

náborový příspěvek 50000,- Kč, práci s kvalitním vybavením, motivující finanční ohodnocení, odborné školení, širokou škálu benefitů - příspěvek na penzijní připojištění, slevu na odběr zboží a PHM na čerpacích stanicích společnosti, zvýhodněné volání, jízdní výhody, VIP program DATART, stravenkový paušál a další.

Informace o pozici

Plat: 35 – 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Milan Hodes