Autolakýrníci, autolakýrníci - přípraváři

Popis

AUTOLAKÝRNÍCI, AUTOLAKÝRNÍCI - PŘÍPRAVÁŘI
Hledáme autolakýrníka, aut. přípraváře pro značkový servis Škoda, VW, Citroën, KIA (lakování
všech značek), vyučení v oboru výhodou.

Požadujeme:

praxi v oboru, samostatnost, pečlivost, preciznost, ŘP sk. B.

Náplň práce:

provádění kompletního procesu lakování vozidel a zajišťování přípravných prací,
příprava vozů před lakováním, lakování vozů a dílů.

Nabízíme:

proškolení v oboru, příspěvek na stravování, možnost nadstandardního výdělku,
výhodný nákup produktů značek zaměstnavatele.

První kontakt:

telefonicky na čísle***v po-pá v době od 8:00-15:30 hodin nebo
e-mailem na ***
ov. 11.3.

Informace o pozici

Plat: 35 – 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Martin Fojtík