Autoklempíř (karosář)

33 – 55 000 Kč/měs.

Popis

Místo výkonu práce: Chrudim

Náplň práce:

Oprava karosérií osobních a užitkových vozů, odstrojování, nastrojování vozů, opravy po nehodách.

Požadavky

: vyučení v oboru, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, manuální zručnost, praxe minimálně 1 rok, schopnost práce v týmu, řidičský průkaz sk. B, svářečský průkaz výhodou.

Nabízíme:

zázemí stabilní a prosperující společnosti, motivující finanční ohodnocení odpovídající výsledkům a pracovnímu nasazení, přístup k novým technologiím a technickému vybavení, práce s nejmodernější automobilovou technikou, jistý pracovní poměr v případě odpovídajících výsledků, firemní

benefity

, profesní růst-školení, nástup možný ihned.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: podnikové stravování, zaměstnanecké

benefity

, pracovní oděv

První kontakt

učiňte prosím na níže uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 17 hod. nebo na e-mailové adrese.

Informace o pozici

Plat: 33 – 55 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Lukáš Stejskal