AUTOELEKTRIKÁŘ-KA UŽITKOVÝCH A NÁKLADNÍCH VOZIDEL

KO: Kurečková Pavla, tel.:***,***, životopis zašlete na e-mail: *** s předmětem "Autoelektrikář užit. a náklad. vozidel".

Požadujeme:

- ŘP sk. B
- praxe v oboru nutná, uchazeč nemusí být vyučen v oboru, ale musí mít praxi

Nabízíme:

Příspěvek na stravování
Finanční bonus za vzornou docházku

Náplň práce

- diagnostika, údržba, seřizování
- opravy elektrického příslušenství motorových vozidel
- montáže elektronické výbavy a příslušenství
- zástavba kompletní elektroinstalace a elektronických řídících jednotek

Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod., pracoviště Opava, nástup: ihned nebo dle dohody, mzda: dle zkušeností a praxe.

Informace o pozici

Plat: 150 – 180 Kč/hod.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Pavla Kurečková