atestovaný lékař

Popis

Požadujeme:

Lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny (RFM), chirurgie, interního lékařství aj.

Náplň práce:

Poskytování odborné a specializované léčebné péče v Lázních Darkov, a. s., akreditovaném zařízení pro vzdělávání lékařů v oboru RFM Vykonává samostatnou diagnostickou a léčebnou činnost Předepisuje léčebný plán a režim Dodržuje indikace lázeňské léčby Koná lékařské pohotovostní služby

Nabízíme:

Zázemí velké a stabilní společnosti akreditované pro vzdělávání lékařů v oboru RFM Zajímavý systém bonusů a benefitů pro zaměstnance Osobní ohodnocení, měsíční prémie dle vnitřního předpisů

Benefity

– 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, cenově výhodné podnikové stravování, ambulantní lázeňská léčba, možnost ubytování, podporu dalšího odborného růstu, možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady

Informace o pozici

Plat: 80 – 110 000 Kč/měs.

Vzdělání Magisterské

Kontaktní osoba: Miroslav Maruniak