Asistent/ka výkonného ředitele/ obchodní referent/ka

NÁPLŇ PRÁCE: zpracování nabídek a žádostí o účast ve výběrových řízeních, vyhledávání obchodních příležitostí z veřejných databází, administrativní činnost - back office
POŽADAVKY: minimálně středoškolské vzdělání, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, komunikativnost
NABÍZÍME: základní měsíční mzda + roční odměny, práci na hlavní pracovní poměr, zodpovědnou a samostatnou práci , zázemí silné a stabilní společnosti, zaměstnanecké výhody ( stravenkový paušál, 25 dní dovolené …… ), stravenkový paušál, 25 dní dovolené, roční odměny, mobilní telefon

KONTAKT:

telefonicky 7.00-16.00, e-mailem

Informace o pozici

Plat: 27 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Sabrina Karpíšková