asistent/ka prodeje

Oblíbená pobočka TURBO PIZZA v Žatci přijme do svých řad novou posilu.

Náplň práce:

obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu

Požadujeme:

zejména chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, serióznost, cit pro úklid a velkou spolehlivost, řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

práce v oblíbeném podniku, být součást firmy s rozrůstajícími se pobočkami po ČR, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy

kontakt:

tel.:***, e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: od 27 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Viktor Dittrich