Asistent/ka prodeje nových vozů

Popis

z:9.10.2024

Do našeho nově otevřeného autosalonu hledáme pracovníka/pracovnici na pozici Asistent/ka prodeje

Náplň práce:

- fyzická přejímka nových vozů od dopravce
- evidence převzatých vozů do systému
- péče o skladová a předváděcí vozidla
- prezentace nových vozů, příprava a předání prodaných vozů zákazníkům
- administrativní podpora prodejního týmu
- prodej vozidel koncovým zákazníkům - aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- aktivní nabízení prodejních a servisních nabídek

Požadujeme:

- vhodné i pro absolventy bez praxe
- obchodní zkušenosti výhodou
- velmi dobrá znalost práce na PC
- výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- obchodní zdatnost
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:

- perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- zázemí silné, prosperující společnosti
- práci s nejmodernější automobilovou technikou
- zajímavé finanční ohodnocení
- pravidelná školení
- možnost profesního postupu

oprava soukromého vozidla za zvýhodněné ceny, pořízení vozidla za zvýhodněnou cenu, idividuální přístup k časovým potřebám zaměstnance

Informace o pozici

Plat: 30 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Bc. Petr Sedláček