Popis

Pracoviště Morkovice

Náplň práce:

spolupráce s učitelem na přímé výchovné a vzdělávací činnosti (nejen) u dítěte se speciálními vzdělávacími potřebami, pomoc při komunikaci mezi učiteli a dětmi a při komunikaci mezi učiteli a zákonnými zástupci dětí. Podílení se na bezproblémovém chodu MŠ (estetická činnost, organizace a zajišťování akcí spojených s MŠ). Jedná se převážně o přímou výchovnou činnost s integrovaným dítětem se SVP.

Požadavky

: minimálně SŠ s maturitou zaměřenou na výchovu a vzdělávání dětí nebo kurz pro asistenty pedagoga, Výpis z rejstříku trestů
- Pracovní doba i specifika práce budou řešeny při

kontakt

u s uchazečem, zkrácený úvazek 25,5 hod./týden, doba určitá 1 rok s možností prodloužení

Kontakt

telefonicky (pan Musel, tel:***), příp. své písemné žádosti s strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 16 – 18 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Martin Musel