ASISTENT/KA OBCHODU AJ

Popis

Náplň práce:

vyřizování nákupu a prodeje s českými a především zahraničními obchodními partnery v AJ, organizování dopravy, související administrativa

Požadujeme:

min. SŠ s maturitou, pokročilá znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou, samostatnost, spolehlivost, organizační schopnost, praxe na obdobné pozici výhodou
Zaměstnanecké výhody: dovolená 5 týdnů, příspěvek na stravování, sleva na firemní výrobky, vyhrazené parkoviště v areálu, jazykové kurzy
V případě zájmu zaslat životopis e-mailem na ***

Informace o pozici

Plat: 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Lenka Šimánková