Asistent/ka manažera

NÁPLŇ PRÁCE: komunikace se stávajícími klienty, kontrola zasílaných podkladů, ale i komunikace s instalatérskými, topenářskými, montážními a stavebními firmami za účelem navázání spolupráce potencionálního obchodního partnera s naší firmou, podílení se na vedení administrativní agendy nových a stávajících klientů.
POŽADUJEME: komunikativnost a lidský přístup.
NABÍZÍME: možnost zkráceného úvazku, pružnou pracovní dobu, stabilní a milý kolektiv, možnost podílet se na nově vznikajících odvětvích firmy a možnost kariérního růstu, pořádání teambuildingů, školení, mobilní telefon a PC.
PRVNÍ

KONTAKT:

telefonicky na čísle***nebo emailem na adresu: ***

Informace o pozici

Plat: 21 300 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Věra Dobešová