ASISTENT-KA ŘEDITELE

Popis

*KO: Klein Daniel, tel.:***. CV zašlete na e-mail: ***
Jste rádi v

kontakt

u s lidmi a baví Vás práce s lidmi?
Zajímá Vás obor financí?
Buďte součástí našeho týmu.

Náplň práce:

Tvorba cenových nabídek a kalkulací pro klienty.
Příprava smluv a dokumentů. Organizace školení, porad a teambuldingu. Práce s nováčky.

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost. Odpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování. Dobré komunikační schopnosti. Výborná komunikace v českém jazyce.

Nabízíme:

Příjemné prostředí v dobrém kolektivu. Flexibilní pracovní doba. Práce v úspěšné a dynamicky se rozvíjející firmě.

Informace o pozici

Plat: 25 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Daniel Klein