Asistent / asistentka ve skladu s rozvozem zboží

Popis

Nástup možný dle domluvy

Pro naši centrálu - Servisní centrum na ulici Košinova 93 v Brně, přijmeme do pracovního týmu pracovníka / pracovnici na pozici asistent - asistentka ve skladu s rozvozem zboží.

Náplň práce:

o vychystávání objednávek, expedice zboží na prodejny
o rozvoz zboží po Brně na naše prodejny a partnerům - osobním autem VW Golf kombi
o práce v čistém teplém - klimatizovaném kancelářském prostředí ( nejedná se o halový sklad)
o kontrola kvality přijímaného zboží, štítkování, příjem
o příjem skladových dokladů včetně fyzické kontroly zboží
o práce s vnitropodnikovým systémem
o spolupráce s kolegy
o pracovní doba Po-Pá 8:00 - 17:00 s hodinovou odchylkou (7-16)

Nabízíme:

o zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
o příjemné pracovní prostředí v novém sídle společnosti
o možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
o motivující finanční ohodnocení
o zajímavá a dobře ohodnocená práce
o nástupní plat 30.500,-Kč
o možnost nástupu IHNED

Požadujeme:

o dobré komunikační schopnosti
o znalost práce na PC na dobré úrovni
o spolehlivost a zodpovědnost
o schopnost pracovat bez chyb, rozeznat produkty z firemního portfolia
o chuť pracovat a učit se novým věcem
o ŘP skupiny B

V případě zájmu nás prosím

kontakt

ujte výhradně emailem na ***
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.************
Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky

kontakt

ováni a následně pozváni na osobní pohovor.
Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění.

Zaměstnanecké výhody: multisport karta, prémie, slevy na firemní produkty, zaměstnanecké tarify

Informace o pozici

Plat: od 30 500 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Roman Obermajer