arborista/arboristka

Popis

POŽADUJEME:
o aktivní přístup a pracovitost
o praxe vítána

NÁPLŇ PRÁCE:
o kácení a ošetřování stromů včetně rizikového, výškové práce na laně a s plošinou, úklid dřevní hmoty
o práce s mechanizací - motorová pila, křovinořez, štěpkovač, dálkově ovládaný nosič nářadí, samohybná plošina
o drobné stavební a řemeslné práce dle dosažené kvalifikace v rámci zahradní a krajinné tvorby
o řízení motorových vozidel

NABÍZÍME:
o cestovní náhrady
o příspěvek na stravování
o motivační finanční ohodnocení na základě pracovních výsledků
o dovolená navíc
o zvláštní ceník pro zaměstnance pro nákup rostlin a půjčovnu techniky
o možnost dalšího vzdělání, zvyšování kvalifikace, průběžná školení
o zázemí v přední české zahradnické společnosti
PP na dobu určitou s možností prodloužení, stravenky, zvláštní ceník pro zaměstnace pro nákup rostlin i půjčovnu techniky, finanční výhody dle odvedené práce. Způsob

kontakt

ování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky domluvit osobní jednání.

Informace o pozici

Plat: 160 – 220 Kč/hod.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Tereza Rajmanová