Adminitrativní pracovník/ice (pouze OZP)

NÁPLŇ:Do přátelského kolektivu přijmeme pracovníka/ci na jednoduchou administrativní práci.
Zkrácený úvazek 2 hod./den. Vyhrazeno pouze pro osoby s OZP.
Pracovní doba je na individuální domluvě. Velice jednoduchá práce na PC - vše vysvětlíme.
POŽADAVKY: Min. věk 18 let. Potvrzení OZP-ID. Příjemné vystupování, ochota pracovat, samostatnost.
NABÍZÍME: Dlouhodobá práce. Individuální pracovní doba. Nástup ihned. Po roce je možné získat smlouvu na dobu neurčitou.

KONTAKT:

emailem, telefonicky(PO,ST,ČT,PA-8:00-15:00) (UT:800-13:00)
Prosíme zájemce, aby nechodili na místo pracoviště.

Prvotní kontakt

je telefonicky nebo emailem.

Informace o pozici

Plat: 5 326 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Andrea Vaněrová