administrativní pracovník/pracovnice v oblasti logistiky a obchodu

Popis

Požadavky

- min. SŠ vzdělání; samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, ochota učit se novým věcem, vhodné i pro absolventy, znalost ANJ vítána, znalost práce na PC, praxe na obdobné pozici výhodou
Pracovní náplň:
zpracování a evidence poptávek a nabídek, vedení agendy jednotlivých odběratelů, příjem a potvrzování objednávek, zadávání objednávek do výroby, další pracovní činnosti s tím spojené

Nabízíme:

smlouvu na dobu neurčitou, měsíční bonusy nad rámec mzdy (osobní ohodnocení + docházkový bonus), 25 dní dovolené, dotované závodní stravování (44,- Kč za jídlo), 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodiny, práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí

Kontakt:

Lucie Řeřichová, ***, tel.***
TECNOCAP s.r.o., IČ***, Střížovice 67, 378 53 Strmilov

Informace o pozici

Plat: od 27 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Lucie Řeřichová