ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE (vyhrazeno pro OZP)

Popis

z:1/10/2024 (vyhrazeno pro OZP) a:7/10/2024
Naše firma se zaobírá prodejem kancelářský a školních potřeb. (maloobchod, velkoobchod, e-shop).

Náplň práce:

- Vyřizování telefonátů a emailů
- Práce na počítači
- Přijímání a vydávání zboží (příjemky/výdejky)
- Drobné práce ve skladu (vychystávání, přijímání a ukládání zboží) nenáročná práce.

Požadujeme:

- Příjemné vystupování, pracovitost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost.
- Ovládání PC
- Upřednostníme osoby s praxí v prodeji a znalostí programu Pohoda, ale není podmínkou (zaučíme).

Nabízíme:

- Pracovní doba 6 hodin (zkrácený úvazek) dle domluvy plný 8 hodinový úvazek
- Mzda od***odměny dle hospodářských výsledků firmy
- Různorodou práci
- Práci v malém příjemném kolektivu.
- Nástup možný ihned (dle domluvy).

Kontakt

pro uchazeče:

Kontakt

s kým jednat: Danuše Otipková,***
- Kde zaslat strukturovaný životopis: ***

Informace o pozici

Plat: od 20 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Danuše Otipková