administrativní pracovník/administrativní pracovník - správce dotačních programů

od 27 000 Kč/měs.

Popis

Náplň práce:

administrativní činnost pro firmu v oblasti získávání dotací,
řádně vést administrativu projektů (řídit dotační administrativu),
aktivně spolupracovat s úřady (po dobu dotačního programu),
dbát na hlídání ukazatelů dotačních programů,
dbát na hlídání termínů dotačních programů,
připravovat zprávy nadřízeným o stavu jednotlivých dotačních programů,
mít na starost administrativní přípravu při auditu (kontrole) státními institucemi.

Požadujeme:

SŠ vzdělání - ekonomického (podnikatelského) zaměření,
dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet
-webové stránky),
schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a pečlivost,
organizační schopnosti,
časovou flexibilitu.

Výhodou (není podmínkou):
zkušenosti se získáváním firemních dotačních programů,
znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku.
Nástup možný od 2. 5. 2024. Způsob

kontakt

ování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail: ***

Kontakt

ní osoba pro uchazeče: Helena Zlochová, telefon:***.

Informace o pozici

Plat: od 27 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Helena Zlochová