administrativní pracovník/administartivní pracovnice

od 25 000 Kč/měs.

Popis

Náplň práce:

příprava dokumentace,
zpracovávání výsledných hodnot do zpráv,
podpora chodu procesů na oddělení jištění kvality.

Požadujeme:

dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet
- vyhledávání na webových stránkách),
schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a pečlivost,
organizační schopnosti.

Výhodou (není podmínkou):
znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku.
Způsob

kontakt

ování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail ***
Zaměstnanecké výhody :příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku.
Nástup možný od 2. 5. 2024. Způsob

kontakt

ování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail: ***

Kontakt

ní osoba pro uchazeče: Helena Zlochová, telefon:***.

Informace o pozici

Plat: od 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Helena Zlochová