administrativní pracovník příjmu odpadů

Společnost AVELI ECO s.r.o. hledá na provozovnu skládky odpadů TKO Dvorce - Rejchartice zaměstnance na pozici Administrativní pracovník příjmu odpadů

Nástup možný ihned nebo dle domluvy

Náplň práce:

obsluha příjmu odpadů, vedení hotovostní pokladny, vystavování a evidence účetních dokladů, vedení skladového hospodářství, práce s informačním systémem, administrativní činnost

Požadavky

: středoškolské vzdělání, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, výhodou znalost odpadové problematiky, ochota učit se nové věci, spolehlivost, poctivost

V případě zájmu prosím o zaslání životopisu na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 25 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: .