Administrativní pracovník / pracovnice

Popis

Kontakt

e-mailem na adresu *** nebo telefonicky PO-PÁ od 7:00 do 15:30 hod.

Požadavky

na pozici:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, ideálně v oboru administrativa, ekonomika - výhodou
- znalost práce na PC (MS Office, e-mailové systémy)
- schopnost efektivní komunikace, organizace práce, pečlivost a pozornost k detailům
- výhodou znalost cizího jazyka (nejlépe angličtiny).

Náplň práce:

- přijímání a odesílání pošty a e-mailů
- přijímání a přepojování telefonických hovorů, poskytování základních informací volajícím
- správa dokumentace - organizace, archivace a správa dokumentů a záznamů
- plánování a koordinace schůzek, příprava místností a technického vybavení
- příprava podkladů - dokumentů
- fakturace - příprava a kontrola faktur
- nákup kancelářských potřeb.
Možnost zkráceného úvazku.

Informace o pozici

Plat: od 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Martina Schülerová