Administrativní pracovníci (OZP)

Popis

VYHRAZENO PRO OZP
1.

kontakt

e-mailem: ***

Společnost Scenario s.r.o. se řadí k TOP společnostem na trhu v oblasti informačních technologií s přibližně 40ti zaměstnanci.
Svými produkty a službami pokrývá území celé ČR a slaví 10 let svého působení. Právě nyní rozširujeme náš tým o další kolegy.

Náplň práce:

- (úvazek 20-30 hodin týdně)
- vyhledání a evidence veřejných zakázek
- komunikace se stávajícími zákazníky
- vedení kancelářské agendy, kopírování, scanování
- zpracování došlé pošty, odchozí pošty
- zpracování mailových požadavků, psaní mailů
- práce s PC, vyplňování záznam dat, vyplňování formulářů

Požadujeme:

- znalost práce na PC
- spolehlivost
- zodpovědnost
- pečlivost

Co nabízíme

- Zajímavý plat a bonusy
- Vstřícný kolektiv kolegů se smyslem pro humor
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Flexibilní pracovní dobu
- Pracovní dny pondělí až pátek
- Volné víkendy a svátky
- Po nástupu zaškolení formou výukových materiálů (včetně video návodů) s podporou zkušených kolegů (Adaptační program)
- Pravidelná školení a možnost dalšího vzdělávání
- Sick days
- Po zapracování možnost Home Office
- Firemní a týmové akce
- Výbornou kávu i mléko zdarma
- Výborná dostupnost MHD a možnost parkování
- zkrácená pracovní doba, možnost využití telefonu k soukromým účelům

Výhodou: zkušenosti s podobnou prací, znalost/ koníček v jedné z oblasti jako je IT, Marketing. Vítáme zkušenost s komunikací s ezákazníky a dodavateli. Vítáme zkušenost s přípravou nabídek a zpracováním objednávek.

Pokud Vás naše

nabídka

zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na *** Určitě Vás budeme

kontakt

ovat.
Těší se Vás budoucí kolegové.

Společnost Scenario s.r.o. si vyhrazuje právo ne

kontakt

ovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené

požadavky

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost Scenario s.r.o., zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Informace o pozici

Plat: 12 200 – 20 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Čestmír Černý