ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 30 hodin týdně). Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity a absolventy/absolventky.

Náplň práce:

administrativa výroby - výrobní příkazy, kooperace, evidence výroby, skladové hospodářství- skladové karty, příjem a výdej materiálu, fakturace, pokladna.

Požadavky

: dobrá znalost práce na PC, znalost AJ podmínkou.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na závodní stravování a dětské rekreace, příspěvek na dopravu do zaměstnání, příspěvek na penzijní a životní připojištění, pružná pracovní doba.

Kontakt

- pan Trampota Tomáš, tel.:***(od 08:00 hod. do 14:00 hod.), e-mail: *** (pro zaslání životopisu).

Informace o pozici

Plat: 23 – 27 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Tomáš Trampota