Administrativní podpora prodeje

Popis

Náplň:
-administrování různých procesů spojených s podporou prodeje (např. právní záležitosti, správa a kompletní administrativa zákaznických smluv, apod.)
-příprava analýz prodeje, analytických zpráv, statistik prodeje apod.
-aktivní zapojení do zlepšování procesů, které ovlivňují vaši práci

Požadavky

-SŠ vzdělání,
-Velmi dobrou uživatelskou znalost MS Office
-Velmi dobrá znalost AJ jazyka
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Aktivní přístup, samostatnost

Nabízíme:

Zajímavá a samostatná práce
Moderní pracovní prostředí ve stabilní mezinárodní společnosti
Příjemné pracovní prostředí a adekvátní ohodnocení
Skvělý malý tým kolegů, kteří Vám poskytnou potřebnou podporu a vytvoří přátelské pracovní prostředí
Důkladné zaškolení, protože společně toho dokážeme víc

kontakt:

e-mailem, telefonicky

Informace o pozici

Plat: od 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Jiřina Hanušová