ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR

Description

Kontakt

ní osoba Pašová Pavlína Mgr., tel.:***,***(volat 7:00-15:00), e-mail: *** Pracovní doba: jedná se o služby, 12 hodinové pracovní směny - denní směny

Náplň práce:

jedná se o zajištění péče o uživatele Domu pokojného stáří Bohuslavice-domov pro seniory.

Náplň práce

spočívá zejména v provádění zdravotních úkonů hrazených zdravotními pojišťovnami. Účelem péče je zajištění biologických, psychických a sociálních potřeb, zachování nebo obnovení soběstačnosti. Součástí je i péče o nevyléčitelně nemocné osoby.

Požadujeme:

zdravotnické vzdělání - střední nebo vysokoškolské vzdělání - obor všeobecná sestra - zdravotní sestra, základní uživatelskou znalost práce na PC (zápisy denních záznamů), zdravotní stav odpovídající náročnosti profese, trestní bezúhonnost, komunikativní dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, empatii a přátelský přístup ke starým a nemocným lidem.

Nabízíme:

smysluplnou a odpovědnou práci, zázemí stabilní církevní neziskové organizace, podporu dalšího vzdělávání a rozvoje včetně supervizí, osobnostní růst, pracovní poměr na 1,00 úvazku na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné). Mzda bez příplatků nejméně 28000,- Kč, příplatky za sobotu, neděli a svátky. Po domluvě možnost zkráceného úvazku.

Summary

Salary: from 28,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-22T02:22:19.000000Z

Contact person: Pavlína Pašová

Similar offers

PRAKTICKÁ SESTRA/BRATR

26 – 29,000 Czk/mnt.

Bohuslavice (Okres Prostějov)