*VÝROBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE U POTRAVINÁŘSKÝCH STROJŮ

Description

CZ-ISCO 81830. Nástup hned.

Kontakt

ní osoba Mezuliánková Hana Bc., tel.:***, e-mail: *** Pracovní doba: 6:00-14:15 hod. a 13:45-22:00 hod.
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení

Náplň práce:

manipulace se surovinou, obsluha strojů a zařízená, balení a etiketování.

Požadujeme:

spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost, trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

osobní ohodnocení po zaučení, sick days navíc k řádné dovolené, závodní stravování, příspěvek na dojíždění až 1500 Kč/měsíc, slevy na zboží v podnikové prodejně, příspěvek na penzijní pojištění, možnost ubytování v areálu firmy, zázemí stabilní společnosti, práce v čistém prostředí.

Summary

Salary: from 23,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-04-19T02:54:50.000000Z

Contact person: Hana Mezuliánková

Similar offers

OBSLUHA regranulačních linek

32 – 47,000 Czk/mnt.

Bohuslavice (Okres Prostějov)