Vrátní

Description

Vaněrová Andrea, tel.:***PO, ST, ČT, PÁ od 8:00-15:00 a ÚT od 8:00-13:00, e-mail: ***

Přijmeme hned několik vrátných do velkého objektu stavby.
Jedná se o hlídání velkého objektu na vrátnici. Objekt je vybaven několika vrátnicemi s turnikety a závorami.

Místo pracoviště Centrum Černý Most, 10 min. pěšky od metra konečná Černý Most.
Jedná se o fyzicky nenáročnou práci, kde je potřeba základy PC.
Pouze pro osoby s OZP na zkrácený úvazek 20 hod./týdně.
Denní a noční služby. Služby se dají individuálně plánovat.
Veškerá evidence vozidel a osob se zapisuje do PC.
Příjemné pracovní prostředí.
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Požadujeme:

Min. věk 18 let.
Bezúhonnost.
Potvrzení OZP - ID.
Certifikát strážného není podmínkou -

Náplň práce

Vám vysvětlíme, zaškolíme, zaučíme.
Znalost základy PC.
Praxe ostrahy výhodou.
Vstřícné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost.

Pozn.: Pokud máte jen základní vzdělání, ale bohatou praxi v oboru a máte předpoklady k této práci, můžete se s námi telefonicky nebo e-mailem spojit.

Prosíme uchazeče, aby nechodili na místo pracoviště.

Kontakt

ní osoba se tam nenachází.

Prvotní kontakt

je telefonicky PO, ST, ČT, PÁ od 8:00-15:00 a v ÚT od 8:00-13:00 hodin, nebo e-mailem

Zaměstnanecké výhody:
Po zapracování je možnost prodloužení pracovní smlouvy.
Zaručená mzda + příplatky dle zákoníku práce.
Možnost se v oboru rozvíjet.
Individuální plánování směn.

Summary

Salary: 9,450 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-21T02:20:33.000000Z

Contact person: Vaněrová Andrea

Similar offers

Strážný, vrátný

from 123.9 Czk/hr.

Praha (Hlavní město Praha)

Vrátní

from 150 Czk/hr.

Bezpečnostní pracovník, vrátný - strážný

from 19,500 Czk/mnt.