Bezpečnostní pracovník, vrátný - strážný

Description

Andrea Brzobohatá, tel.:***, e-mail: ***

Přijmeme bezpečnostního pracovníka na klidnou vrátnici České pošty ………. .

Náplň práce:

evidence osob, vozidel, klíčů, odbavování telefonátů, střežení areálu. Nenáročná práce vhodná pro OZP/OZZ. Třísměnný provoz od PO do Ne dle stanovených směn. Nástup možný od 15.05.2024. na HPP, plný úvazek. Mzda vyplacena nejpozději do 14. dne následujícího měsíce. Výhodou je vlastnění certifikátu/osvědčení profesní kvalifikace strážný, nutná trestní bezúhonnost. Vítány zkušenosti v oboru. Na pracoviště nedocházet osobně, pohovor po předešlé tel. domluvě na čísle***. Děkuji

Stravenkový paušál, osobní ohodnocení, prémie

Summary

Salary: from 19,500 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-08T02:20:19.000000Z

Contact person: Andrea Brzobohatá

Similar offers

Strážný, vrátný

from 123.9 Czk/hr.

Praha (Hlavní město Praha)

Vrátní

9,450 Czk/mnt.

Vrátní

from 150 Czk/hr.