Vedoucí realizací

Description

pracoviště Hulín
- Vedoucí realizací v oblasti ocelových konstrukcí, hal a jiných komplexních řešení

Náplň práce:

koordinační činnost týmu o cca 20ti lidech, realizující projekt od obdržení objednávky po předání díla zákazníkovi (řízení oddělení nákupu, výroby a koordinace montáží). Samozřejmě za podpory celého našeho týmu.

Požadavky

: škola technického zaměření (minimálně s maturitou), zkušenosti ve stavebnictví (ocelových konstrukcích), řidičský průkaz skupiny B,otevřený přístup ke změnám a pokroku, být týmovým hráčem, AJ výhodou

Nabízíme:

motivační ohodnocení, podily na zisku, být členem vedení společnosti, možnost růstu a podílení se na strategii firmy
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***, nebo

kontakt

telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (pan Vasko, tel:***).
Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Summary

Salary: 40 – 60,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-28T02:22:12.000000Z

Contact person: Vaško

Similar offers

směnový mistr výroby (galvanovna)

30 – 42,000 Czk/mnt.

Kroměříž (Okres Kroměříž)

Mistr/ová - vedoucí směny - OZP

17,250 – 21,750 Czk/mnt.

Bystřice pod Hostýnem (Okres Kroměříž)

Asistent/ka vedoucího výroby

25 – 35,000 Czk/mnt.

Němčice (Okres Kroměříž)