směnový mistr výroby (galvanovna)

Description

PRACOVIŠTĚ Kroměříž

Náplň práce:

přidělování práce podřízeným zaměstnancům dle plánu výroby, průběžné sledování plnění norem, kontrola docházky podřízených zaměstnanců a uzavírání docházky na konci měsíce, dohled nad zaškolovacím procesem nových zaměstnanců, periodická školení podřízených zaměstnanců, přidělování ochranných a pracovních pomůcek, řešení problémů ve výrobě, aktivní účast na zjišťování příčin interní a externí nekvality, která vznikla na svěřených pracovištích, dohled a dodržování pořádku na pracovištích a stanovených pravidel

Požadavky

: znalost práce na PC (MS office), samostatnost a svědomitost, zkušenost s řízením kolektivu lidí výhodou

Benefity

: HM dle zkušeností, 13. plat dle hospodářského výsledku firmy, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, služební telefon,. stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), možnost bezplatného využití rekreačního areálu Haná

Kontakt

osobně na pracovišti (profesní životopis s sebou) nebo telefonicky v době Po-Pá 8:00-14:00 hod. (paní Slavíková, tel.:***,***), příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: ***

Summary

Salary: 30 – 42,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-12T02:25:56.000000Z

Contact person: Zuzana Slavíková

Similar offers

Vedoucí realizací

40 – 60,000 Czk/mnt.

Hulín (Okres Kroměříž)

Mistr/ová - vedoucí směny - OZP

17,250 – 21,750 Czk/mnt.

Bystřice pod Hostýnem (Okres Kroměříž)

Asistent/ka vedoucího výroby

25 – 35,000 Czk/mnt.

Němčice (Okres Kroměříž)