Samostatná/ý účetní

Description

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete váš strukturovaný životopis v co nejkratším termínu na e-mail: *** nebo poštou na adresu ZSMV, personální oddělení, Přípotoční 300, 101 00 Praha 10

Náplň práce:

" účtování účetních operací na přiděleném úseku účtárny organizace
" účtování hotovostních i bezhotovostních operací
" kontrola úplnosti a formální správnosti dokladů, kompletní účtování dodavatelských faktur a vystavování faktur
" kontrola a účtování skladů a interních dokladů

Požadujeme:

" ukončené SŠ , případně VŠ vzdělání ekonomického směru
" praxe v oboru a u neziskových organizací výhodou
" znalost práce na PC (MS Office, Excel, Word a SAP výhodou)
" zkušenosti s DPH
" samostatnost, pečlivost, analytické myšlení a spolehlivost
" výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:

" práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
" platové ohodnocení dle Zákoníku práce a Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
" osobní ohodnocení
" po ukončení zkušební doby příspěvek na produkty penzijního spoření, příspěvky na dětský tábor, příspěvek na stravování
" 5 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna
" místo výkonu práce Praha

Nástup : dle dohody

Summary

Salary: 25,280 – 37,170 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-06-08T02:21:34.000000Z

Contact person: Notinová

Similar offers

Key Account Manager Senior

from 100,000 Czk/mnt.

Praha (Hlavní město Praha)

Retail Manager

from 120,000 Czk/mnt.