Uklízeč/ka (pouze pro OZP)

Description

Hledáme šikovné a schopné pracovníky/ce na pravidelný úklid administrativních (kanceláře) a výrobních prostorů.
NÁPLŇ PRÁCE:

Náplň práce

vysvětlíme a provedeme Vás pracovištěm.
Jedná se o zametání, vysávání, mytí podlah. Vykonávat různé činnosti pro udržení čistoty a pořádku toalet, interiérů a vybavení kanceláře. Zkrácený úvazek na 2- 3 hod./den.
Tato

nabídka

práce je určena pouze pro osoby s OZP. Uvedená pracovní náplň není každodenní rutina, lze jí v klidu rozdělit na celý týden. Nabíráme několik pracovníků a pracovnic na úklid, práci si mohou individuálně rozvrhnout mezi sebou.
POŽADAVKY: Potvrzení OZP - ID., min. věk 18 let, smysl pro pořádek a čistotu, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci a příjemné vystupování.
NABÍZÍME: Práce je v klidném a přátelském prostředí. VOLNÉ víkendy. Individuální plánování pracovní doby.

KONTAKT:

e-mailem, telefonicky PO, ST, ČT,PÁ 8.00 - 15.00 hod, ÚT 8.00 - 13.00 hod

Summary

Salary: 4,725 – 7,088 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-14T02:20:15.000000Z

Contact person: Andrea Vaněrová

Similar offers

Uklízeč/ka

18,900 – 23,000 Czk/mnt.

Uklízeč/ka

from 25,500 Czk/mnt.

Polička (Okres Svitavy)

uklízeč/uklízečka

from 9,450 Czk/mnt.

Svitavy (Okres Svitavy)