uklízeč/uklízečka

Description

NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o pozici úklidového pracovníka, úklid kancelářských prostor a domácností
POŽADAVKY: místo pouze pro OZP, vlastní dojíždění do místa výkonu práce
NABÍZÍME: motivační finanční ohodnocení, v pracovní době jsou zajištěny dostatečné časové přestávky, které jsou pro odpočinek, práce na zkrácený úvazek 4h, 6h denně, práce v nové rozvíjející se společnosti,

náplň práce

se snažíme přizpůsobit jakémukoliv zdravotnímu postižení, aby osoby se zdravotním postižením dostaly možnost uplatnit se na trhu práce, přijďte se za námi podívat a my Vám ukážeme o jakou práci se jedná a společně se domluvíme co byste ve výrobě zvládli

KONTAKT:

telefonicky (po-pá 7-13.30h), e-mailem

Summary

Salary: from 9,450 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-08T02:21:59.000000Z

Contact person: Lukáš Kolouch

Similar offers

Uklízeč/ka

18,900 – 23,000 Czk/mnt.

Uklízeč/ka

from 25,500 Czk/mnt.

Polička (Okres Svitavy)

Uklízeč/ka, uklízeč

18,900 – 24,000 Czk/mnt.