Description

Místo výkonu práce: Májová 23, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (min. 20 hod/týdně). Pracovní doba: pružná pracovní doba (jednosměnný provoz).

Náplň práce:

údržba budov a jejich okolí (vč. úklidu), údržba technického zázemí a vybavení, separace a likvidace odpadu, odstraňování závad během běžného provozu, občasné balící práce.

Požadujeme:

znalost NJ podmínkou, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, praxe výhodou (není podmínkou).

Nabízíme:

přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou.

Kontakt

pro zájemce: e-mailem.

Summary

Salary: 20 – 40,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-12T02:20:40.000000Z

Contact person: Veronika Tegel

Similar offers

Údržbář/ka

from 26,000 Czk/mnt.

Františkovy Lázně (Okres Cheb)

Nutriční terapeuti

30 – 35,000 Czk/mnt.

Montér ocelových konstrukcí

45 – 60,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)