traktorista / ka rostlinné výroby

Description

Místo výkonu práce: Jindřichov ve Slezsku

Náplň práce:

" Obsluha a údržba zemědělských strojů v rámci rostlinné výroby
" Vykonávání polních prací, jako je sekání, skulování, lisování senážních balíků, orba a další úkoly spojené s pěstováním plodin
" Práce s moderními zemědělskými technologiemi a technikou
" Péče o stroje a pravidelná kontrola jejich technického stavu

Požadujeme:

" Zkušenosti s obsluhou zemědělských strojů
" Schopnost pracovat samostatně i v týmu
" Řidičský průkaz skupiny T
" Zodpovědný přístup k práci a péči o svěřenou techniku

Nabízíme:

" Stabilní zaměstnání v perspektivním oboru
" Práci s moderními stroji
" Odpovídající finanční ohodnocení a možnost bonusů za výkonnost
" Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
" Příjemné pracovní prostředí v rodinném kolektivu

Nástup: Ihned nebo dle dohody

Kontakt:

Andrea Murínová,***, ***

Summary

Salary: from 25,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-07T02:20:56.000000Z

Contact person: Andrea Murínová