TECHNIK - TECHNOLOG m/ž

Description

Náplň práce:

- Vedení přidělených projektů a příslušné technické dokumentace
- Čtení technických výkresů dílů a navrhování nejefektivnějších postupů jejich povrchových úprav, balení a expedice.
- Zajišťování a organizování technologické přípravy výroby, navrhování strojů a přípravků, toku materiálu, návaznosti pracovišť a ostatních technických podmínek.
- Ověřování nových postupů výroby, sledování a vyhodnocování nákladů
- Optimalizace technologických postupů
- Inovační aktivity, trvalé zlepšování stávajících technologií, vyhledání nových technologií a jejich zavádění do výroby. Spolupráce při výběru dodavatelů a nákupu nových technologií, komunikace s dodavateli, externími poradci, případně úřady
- Dohled nad realizací technologických změn, instalacemi a montážemi technologických zařízení

Požadujeme:

- Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
- Znalost německého nebo anglického jazyka
- Ochotu neustále se vzdělávat, analytické schopnosti, technické myšlení, důslednost, pečlivost a přesnost, aktivní přístup, samostatnost, odpovědnost, organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

o Zajímavou práci ve stabilní rodinné firmě s velmi přátelským kolektivem
o Zaškolení zkušenými kolegy
o Možnost využití firemní jídelny
o Stravenkový paušál a jiné firemní

benefity

o Bezplatné parkování přímo v areálu firmy
o Motivující finanční ohodnocení
o HPP na jednu směnu, rozložení pracovní doby dohodou

Termín nástupu: dohodou

E-mailový nebo telefonický (Po - Pá 7:00 - 14:30 hod.)

kontakt

Summary

Salary: 30 – 45,000 Czk/mnt.

Education: None

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-23T02:24:10.000000Z

Contact person: Marie Štípková

Similar offers

inženýr dodavatelské kvality

65,012 – 80,000 Czk/mnt.

Staňkov (Okres Domažlice)

Měřící technik/Svářečský dozor m/ž

40 – 60,000 Czk/mnt.

Zahořany (Okres Domažlice)