SW vývojář C/C++

Description

Co budete dělat:
- Analyzovat

požadavky

na SW
- Navrhovat a implementovat řešení v jazycích C a C++
- Integrovat a testovat SW pokročilými nástroji
- Testovat softwarové řešení v simulovaném prostředí a případně na reálném HW,
- Pracovat v mezinárodním týmu s experty v oboru

Co byste měli mít:
- Vzdělání v oborech elektronika, elektrotechnika, aplikované vědy apod.
- Znalost programovacího jazyka C / C++
- Komunikativní znalost anglického jazyka (podpoříme jazykovými kurzy)
- Zkušenosti v oblasti vývoje SW (alespoň v rozsahu VŠ studia)
- Samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup

Naučíme Vás pracovat s nástroji a technologiemi jako:
AUTOSAR, ISO 26262, MISRA, Lauterbach debugger, GIT, ClearCase, DOORS , Vector (CANoe, CANape, CANalyzer, DaVinci…)

Nabízíme:

- Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
- Příspěvek na jazykové vzdělávání
- Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
- Rozšířenou monost práce z domova a 25 dní dovolené
- Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
- Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění
- Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další.í

Summary

Salary: 45 – 80,000 Czk/mnt.

Education: Bachelor

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-04-19T02:40:54.000000Z

Contact person: Zuzana Milotová

Similar offers

Produktový specialista/ Product Owner

70 – 105,000 Czk/mnt.

Plzeň (Okres Plzeň-město)

C/C++ Firmware Developer

from 60,000 Czk/mnt.

Angular Front End Developer