Svářeči

Description

Náplň práce:

bodování a svařování betonářské oceli (armokošů), výroba stavebního kování.

Požadujeme:

SOU, SŠ. Ochotu pracovat ve směnném provozu. Zákl. zkouška 111, ruční svařování obalenou elektrodou. Zákl. zkouška 135, svařování tavící elektrodou v ochranné atmosféře aktivního plynu. Znalost výkresové dokumentace.

Nabízíme:

Práce na HPP, nástupní mzda od 30.000,- Kč, stabilita a zázemí nadnárodního koncernu GOLDBECK.

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, dotované stravování, půlroční firemní bonus

V případě zájmu pište na níže uvedený email, volejte 7 - 14:30 hod. nebo se dostavte osobně na adresu Chrudimská 42, Vrdy, 7-14:00 hod.

Summary

Salary: from 30,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-06-08T02:25:09.000000Z

Contact person: Simona Procházková

Similar offers

Svářeči

from 20,000 Czk/mnt.

Kutná Hora (Okres Kutná Hora)

Svářeči

from 23,640 Czk/mnt.

Svářeči