Sociální pracovník/ce do služby pro rodiny s dětmi

Description

CHARITA MORAVSKÁ TŘEBOVÁ NABÍZÍ VOLNÉ MÍSTO
SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA/CE DO SLUŽBY PRO RODINY S DĚTMI
NÁPLŇ PRÁCE: poskytování terénních a ambulantních služeb pro rodiny s dětmi dle § 65 zákona č. 108/20066 Sb. o soc. službách, zpracovávání dokumentace, poskytování soc. poradenství, sociální šetření, zjišťování a řešení nepříznivé životní situace klientů, vykonávání přímé práce v soc. znevýhodněných rodinách, převažuje terénní práce, spolupráce s odborníky a organizacemi v regionu, s OSPOD, se školami aj., vytváření vnitřních metodik a pravidel dle standardů kvality soc. služeb
POŽADUJEME: VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru sociální práce (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle § 110 zákona 108/2006 Sb.), popř. v oboru psychologie, speciální pedagogiky, práva, výpis z rejstříku trestu, spolehlivost, flexibilitu, komunikační dovednosti, emoční stabilitu, loajalitu, férové jednání, respekt a úctu k lidem se zdravotním a sociálním znevýhodněním, schopnost empatie, motivaci pracovat v církevní organizaci s respektem k jejímu poslání, hodnotám a Kodexu
NABÍZÍME: zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení, možnost odborného růstu a profesního rozvoje, vzdělávání, práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu týmu, zaškolení, spolupráce s odborníky, podporu externího supervizora a metodických konzultantů, možnost seberealizace, samostatnost a odpovědnost, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, další firemní

benefity

KONTAKT:

emailem
Místo výkonu práce: Moravská Třebová a obce regionu Moravskotřebovsko Jevíčsko
Nástup: únor 2024, případně dle dohody
Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis
Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.
Přihlášky zasílejte do 22. 1. 2024 na adresu: Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová - obálku označte heslem "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SAS", nebo scanem na e-mail: ***
Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.
Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

Summary

Salary: from 31,500 Czk/mnt.

Education: Higher

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-02-27T02:41:50.000000Z

Contact person: Kateřina Vašková

Similar offers

Pracovník/ce v sociálních službách

from 30,000 Czk/mnt.

Bystré (Okres Svitavy)

23,680 – 32,000 Czk/mnt.

Polička (Okres Svitavy)