SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA VÝROBNÍCH LINEK

Description

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou, třísměnný provoz.
Pozice jsou vhodné i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce:

zajištění chodu přiděleného úseku výroby - seřizování, korekce a údržba výrobních linek a robotů, uvolňování výrob a vedení příslušné dokumentace ke strojům.

Další informace: technické myšlení a zájem o automatizaci, předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici vítána.

Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek 30.000 Kč, práce v příjemném kolektivu, pravidelná a férová mzda, 5 týdnů dovolené, nadstandardní příplatky za směnnost, příspěvek na stravování, docházkové bonusy, příspěvek na penzijní/životní pojištění a další

benefity

Kontakt

zasláním životopisu na e-mail: ***

Summary

Salary: from 30,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-03-02T02:23:03.000000Z

Contact person: Tereza Rufferová

Similar offers

MECHANIK / MECHANIČKA PNEUSERVISU

25 – 50,000 Czk/mnt.

Náchod (Okres Náchod)

AUTOMECHANIK / AUTOMECHANIČKA

30 – 50,000 Czk/mnt.

Nové Město nad Metují (Okres Náchod)

from 30,000 Czk/mnt.