Scoiální pracovník, koordinátor paliativní péče

Description

Prvotní informace:
e-mailem: *** strukturovaný životopis s motivačním dopisem zaslat do 30.9.2024

Upřesňující informace:

Náplň práce:

- Práce sociálního pracovníka (zajišťování sociálního šetření, příjem klienta,atd.)
- Koordinátor provázení klienta, rodiny a personálu průběhem nevyléčitelného onemocnění klienta včetně závěru života.
- Spolupráce s pracovníky multidisciplinárního týmu Domova Modrý kámen.
- Koordinace spolupráce s lékařem, zdravotními sestrami a pečujícím personálem. Komunikace s rodinou ohledně zhoršení stavu klienta.
- Zájem o potřeby personálu ve vztahu k doprovázení klienta a rodiny (podpůrný rozhovor, oceňování výsledku, předávání zpětné vazby od rodiny apod.).
- Navazování spolupráce a udržování dobrých vztahů s externími subjekty.
- Poradce pro pozůstalé po úmrtí klienta.

Nabízíme:

- Osobní ohodnocení a pololetní odměny.
- Příspěvek na stravování a další zaměstnanecké

benefity

- Další odborné vzdělání v oboru, supervize.
- Možnost seberealizace.
- Práci v příjemném prostředí.

Požadujeme:

- Schopnost koordinace většího týmu lidí.
- Velmi dobré komunikační schopnosti.
- Velkou míru empatie a zvládání psychické zátěže.
- Samostatnost, spolehlivost.
- Dovednost komunikace s lékaři a dalšími odborníky.
- Uživatelskou znalost práce na PC.
- Řidičské oprávnění sk.B.

Zaměstnanecké výhody:
Odměny při životních a pracovních výročích.

Summary

Salary: 27,430 – 40,110 Czk/mnt.

Education: Higher

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-08T02:21:12.000000Z

Contact person: Bc. Renata Poláková, DiS.

Similar offers

Všeobecná sestra, praktická sestra

28,340 – 41,780 Czk/mnt.

Mnichovo Hradiště (Okres Mladá Boleslav)

Pracovník v sociálních službách

23,270 – 27,570 Czk/mnt.

Sociální pracovník

27,100 – 30,100 Czk/mnt.

Mladá Boleslav (Okres Mladá Boleslav)