SAMOSTATNÝ PROJEKTANT/SAMOSTATNÁ PROJEKTANTKA ELEKTRO

Description

Náplň práce:

tvorba projektů řídících rozvaděčů chladírenských technologií, příprava výrobní dokumentace, oživování řídících systémů.

Požadujeme:

VŠ- obor elektrotechnika, znalost práce v kreslícím softwaru- ELCAD nebo podobný, nutná znalost AJ, znalost NJ výhodou, praxe v oboru min. 5 let.

Nabízíme:

dovolená 5 týdnů, jazykové kurzy AJ, NJ, FJ, vyhrazené parkoviště, sleva na firemní výrobky, kafetérie.
Pokud Vás tato

nabídka

práce zaujala, pošlete nám životopis na e-mail: ***
Bližší informace na tel.***nebo https://sinop.cz.
Osobní

kontakt

možný pouze po předchozí telefonické domluvě.

Summary

Salary: from 60,000 Czk/mnt.

Education: Master

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-23T02:20:16.000000Z

Contact person: Lenka Šimánková

Similar offers

TECHNIK VÝSTUPNÍ KVALITY (M/Ž)

from 27,000 Czk/mnt.

České Budějovice (Okres České Budějovice)

S kvality

from 66,000 Czk/mnt.

Temelín (Okres České Budějovice)

TECHNICKÝ PRACOVNÍK - ENERGETIK M/Ž

27,710 – 37,820 Czk/mnt.