referent/ka BOZP Odboru bezpečnosti a krizového řízení

Description

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
se sídlem Pekařská 53, 602 00 Brno, IČ:***

Úsek ředitele
Odbor bezpečnosti a krizového řízení

přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na poloviční úvazek na pozici
referent/referentka BOZP
jednosměnný provoz

Odbor bezpečnosti a krizového řízení zajišťuje a koordinuje oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany a krizové připravenosti FNUSA.

Nástup: dle dohody

Náplň práce:

• vyhodnocování rizik v oblasti BOZP
• vedení dokumentace BOZP včetně fyzické kontroly pracovišť
• kontroly dodržování právních a ostatních předpisů v oblasti BOZP
• tvorba a úprava vnitřních směrnic z oblasti BOZP
• sledování obecně platných právních a bezpečnostních předpisů, které se týkají problematiky BOZP
• práce s interním informačním systémem
• řešení mimořádných události v oblasti BOZP, zjišťování jejich příčin a okolností
• jednání se státními kontrolními orgány (OIP, KHS, HZS)
• zajišťování školení BOZP
• zpracování výkazů a hlášení z oblasti pracovních úrazů
• činnost požárního preventisty***

Nabízíme:

• zajímavou a odpovědnou práci ve fakultní nemocnici v centru Brna;
• můžete se spolehnout na stabilní platové podmínky a férové pracovní prostředí, klademe také velký důraz na bezpečnost a zdraví na pracovišti;
• poskytneme vám 5 týdnů zasloužené dovolené a je možné využít až 3 Sick days;
• přispíváme na výborné obědy v naší jídelně. Na výběr je několik jídel
a myslíme i na vegetariány a dietáře;
• abyste se udrželi v kondici,

nabízíme

možnost Multisport karty za zvýhodněnou cenu, kterou využijete nejen na sport ale i relaxaci;
• přispějeme vám na penzijní připojištění a

nabízíme

zvýhodněné bankovní
a finanční produkty;
• pravidelně

nabízíme

slevy našich partnerů na krásu a zdraví, elektroniku, mobilní tarify či kulturní akce;
• těší nás váš profesní i osobní růst, proto podporujeme vzdělávání širokou nabídkou workshopů a dalších školení včetně zvýhodněných jazykových kurzů;
• možnost čerpání ze širokého portfolia benefitního systému Cafeterie – např. příspěvek na dovolenou, na vitamíny, na kulturní či sportovní aktivity, na knihy a další.

Požadujeme:

• min. střední odborné vzdělání s maturitou
• dobrou uživatelskou znalost práce s PC–MS Office (Word, Excel, PowerPoint, …)
• základní znalost AJ
Výhodou:
• zkušenosti na obdobné pozici
• odborná způsobilost k zajišťování úkolů v prevenci rizik (OZO v BOZP)
• odborná způsobilost v požární ochraně (OZO v PO)

Písemnou přihlášku, životopis s uvedením údajů o dosaženém vzdělání a dosavadní praxi a Souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte elektronicky na: ***

Kontakt

pro odborné dotazy:
Ludmila Strachoňová, vedoucí OBKŘ, tel:***,

Summary

Salary: 12 – 18,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-20T02:22:53.000000Z

Contact person: Ludmila Strachoňová

logo Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Similar offers

Referent/Referentka administrativy

32 – 36,000 Czk/mnt.

Brno (Město Brno)

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

40 – 60,000 Czk/mnt.