Referent kooperací

Description

Místo výkonu práce: Slatiňany

Požadujeme

znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, samostatnost, schopnost rozhodování, výhodou vzdělání strojírenského směru a platný průkaz obsluhy motorového vozíku.

Pracovní poměr je nejprve uzavírán na dobu určitou. Při oboustranné spokojené spolupráci a podle kvality odvedené práce lze v průběhu pracovního poměru změnit trvání pracovního poměru z doby určité na dobu neurčitou.

Náplň práce:

Odpovědnost za dodržování termínů harmonogramů dodávek kooperací.
Odpovědnost za zajištění kooperací v požadovaných termínech, cenách a kvalitě, zajištění
vstupní (vizuální a množstevní) kontroly nakupovaných kooperací, manipulace s materiálem a výrobky a jejich ukládání a zajištění výdeje do zakázek.
Vzhledem k ruční manipulaci s břemeny těžšími než 15 kg není práce vhodná pro ženu.
Bližší informace budou zájemcům poskytnuty při pracovním pohovoru.

Pro

první kontakt

zaslat profesní životopis.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Zaměstnavatel poskytuje příspěvek na stravování, příspěvek na údržbu pracovních oděvů a příspěvek na dovolenou, v celkové výši 5000,- Kč/měsíc. Stravování je možné v objektu zaměstnavatele. Zajímavá práce při výrobě hasičských vozidel ve stabilní firmě.

První kontakt

učiňte prosím na e-mailové adrese.

Summary

Salary: from 25,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-08T02:24:34.000000Z

Contact person: Zuzana Hospodková

Similar offers

Servisní technik

from 25,000 Czk/mnt.

Chrudim (Okres Chrudim)

Technik - konstruktér

Konstruktér

40 – 55,000 Czk/mnt.

Slatiňany (Okres Chrudim)