Pracovník/ce v sociálních službách

Description

Zájemci o pracovní pozici odešlete svůj životopis a motivační dopis k pracovní pozici na

kontakt:

Milada Mazurková, e-mail: *** nebo poštou na pracoviště: Kozinova 5, Šumperk. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Náplň práce:

- přímá obslužná péče o osoby s autismem,
- pracovní doba: nepřetržitý provoz (převážně odpolední a noční směny).

Požadujeme:

- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
- komunikativnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, samostatnost a odpovědnost.

Výhodou:
- kvalifikační předpoklady pro výkon práce pracovníka v sociálních službách (kvalifikace dle
zák.č.108/2006 Sb.),
- zkušenost práce s osobami s autismem,
- základní orientace v sociální problematice,
- očkování na Hepatitidu typu B,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

Nabízíme:

- smysluplnou a zajímavou práci v profesionálním týmu,
- nástupní platové podmínky dle vnitřní mzdové směrnice a délky praxe od 24 000,- Kč + zákonné příplatky,
- podpora v dalším vzdělávání,
- 30 dní dovolené.

Pracovní smlouva na dobu určitou, po zaškolení a vyhodnocení spolupráce, možno prodloužit na dobu neurčitou.
"Zasláním materiálů o své osobě zájemce o zaměstnání souhlasí s uchování svých osobních údajů po dobu výběrového řízení na danou pracovní pozici. Poté budou všechny materiály skartovány."

Summary

Salary: from 24,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-13T02:20:27.000000Z

Contact person: Milada Mazurková