Operátor / operátorka strojního zařízení

Description

Kontakt

telefonicky od 9:00 do 15:00 hod. nebo e-mailem na adresu ***

Požadujeme:

- min. SOU
- fyzická zdatnost (stání, chůze)
- pracovitost a manuální zručnost
- zodpovědnost za kvalitu a efektivitu výroby
- organizační schopnosti
- znalost práce na PC
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost soustředění, komunikativnost
- kultivovanost, schopnost spolupráce
- výhodou znalost obsluhy VZV.

Náplň práce:

- obsluha a údržba strojů a strojních zařízení pro výrobu (zaškolíme)
- příprava materiálu
- manipulace s materiálem, polotovarem a výrobkem
- měření výrobků, zaznamenávání a sledování naměřených hodnot
- průběžná kontrola kvality vstupních materiálů, meziproduktů, výrobků
- údržba stroje (pravidelná údržba stroje podle předpisů a její evidence - zaškolíme)
- dodržování BOZP, norem
- odpovědnost za stav a chod zařízení
- vedení dokumentace související s výrobou.

Nabízíme:

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- stravné 70,- Kč/den.

Summary

Salary: 25 – 30,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-22T02:21:47.000000Z

Contact person: Michaela Bartáková

Similar offers

Zámečník / zámečnice

from 24,000 Czk/mnt.

Týniště nad Orlicí (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Údržbář / údržbářka, zámečník / zámečnice

27,800 – 35,000 Czk/mnt.

Doudleby nad Orlicí (Okres Rychnov nad Kněžnou)