MISTR/OVÁ VE VÝROBNÍ FIRMĚ

Description

PRACOVNÍ NÁPLŇ: Organizace práce dané směny, řízení výroby dle definovaného plánu, Vedení týmu operátorů ve výrobě, Spolupráce na rozboru zjištěných závad / neshod a jejich příčin, Spolupráce s odděleními napříč společnosti

POŽADUJEME: Zkušenosti s vedením týmu, rozhodnost, samostatnost, Znalost požadavků BOZP, PO, Velmi dobrou komunikační schopnost , Schopnost motivovat

VÝHODOU: zkušenosti s technologiemi vstřikování plastů

NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příplatek za pohotovosti, dopravné 2,70 Kč/km, dotované stravování, mimořádné odměny, odměny při pracovním a životním jubileu, firemní akce, slevy na firemní produkty, firemní vzdělávání

Summary

Salary: 30 – 50,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-04-19T03:11:59.000000Z

Contact person: Pavla Štáhlichová

Similar offers

mistr stavební výroby - zemní práce

from 60,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)

VEDOUCÍ STAVBY

38 – 40,000 Czk/mnt.

Klatovy (Okres Klatovy)

TECHNOLOG - KOORDINÁTOR VÝROBY

from 50,000 Czk/mnt.