Description

Náplň práce

a

požadavky

o Odstraňování nátěrů z nábojů kol a brzdových jednotek pomocí doporučených strojů a metod.
o Připrava leteckých kol a brzd pro aplikaci nátěrů. o Orientace v procesní dokumentaci a kontrole dílů v anglickém jazyce! o Aplikace schválené nátěrové hmoty podle specifikace a schválených manuálů.
o V případě potřeby provádění dalších úkolů na dílně. o Alespoň základní znalost angličtiny nutností - práce v nadnárodní firmě a úzká spolupráce s kolegy z ciziny.
Jednosměnný provoz, volné víkendy, 25 dnů dovolené, placené kurzy angličtiny, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění po skončení zkušební doby, parkování u firmy.

První kontakt

emailem nebo telefonicky.

Summary

Salary: from 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-02-27T02:38:30.000000Z

Contact person: Monika Pečarová

Similar offers

LAKÝRNÍK

30 – 40,000 Czk/mnt.

Okres Žďár nad Sázavou (Kraj Vysočina)

*Lakýrník (m/ž)

from 36,000 Czk/mnt.

Petráveč (Okres Žďár nad Sázavou)

*DĚLNÍK/ICE VÝROBY

from 25,000 Czk/mnt.

Velká Bíteš (Okres Žďár nad Sázavou)