Kontrolor/ka kvality

Description

Náplň práce:

zodpovědnost za kvalitu na dané směně. Kontrola a uvolňování vzorků pro výrobu, optimalizace kvalitativních procesů, implementace metod kvality do výroby. Zaškolování nových pracovníků v oblasti kvality. Analýza rizik, tvorba kontrolních plánů, spolupodílení se na vytváření správných technologických postupů, podpora při zavádění změn ve výrobě. Kontrola a uvolňování vzorků pro výrobu, optimalizace kvalitativních procesů, implementace metod kvality do výroby.

Požadujeme:

MS OFFICE mírně pokročilý, praxe na pozici Kontrolora kvality

Nabízíme:

5 týdnů dovolené, závodní stravování s dotací

Summary

Salary: from 30,800 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-28T02:22:43.000000Z

Contact person: Lucie Gamanová

Similar offers

Kontroloři a testovači výrobků

from 20,000 Czk/mnt.

Okres Tachov (Plzeňský kraj)

Warranty specialista

from 30,000 Czk/mnt.

Rokycany (Okres Rokycany)